post
امروز به معرفی نرم افزار GameRanger (گیم رنجر )  نرم افزار معروف و قدرتمندی است که به کمک آن میتوان بصورت آنلاین و همزمان با دوستان یا افراد دیگر در سراسر نقاط جهان بازی کرد . با استفاده از گیم رنجر میتوان بیش از ۶۵۰ بازی را به صورت آنلاین بازی کرد. بیشتر گیمر های آنلاین ایرانی با این نرم افزار آشنا این نرم افزار قادر است بازی هایی که قابلیت آنلاین بازی کردن را دارند را بدون سریال اورجینال بصورت  انلاین بازی کرد که با یک سری پتچ می توان این کار را نیز کرد با این نرم افزار شما قادر هستید تا حدود ۱۵۰۰ بازی را آنلاین بازی کنید و بدون هیچ مشکلی البته اگر پینگ شما پایین باشه… 

معرفی بیشتر نرم افزار GameRanger

نرم افزار ها و شرکت های مختلفی برای بازی های آنلاین به وجود آمده اند.در اینجا ما با نرم افزار GameRanger به ادامه بحث می پردازیم.
با استفاده از این نرم افزار با کانکت شدن این نرم افزار  به شبکه اینترنت ما می توانیم  بازیکنان  مختلفی را در room ها مشاهده کنیم که به بازی آنلاین می پردازند.اکنون اگر بخواهیم جنگ های صلیبی ۱ را آنلاین بازی کنیم چند شرط لازم است .اولا پتچ مورد نظر را نصب کرده باشیم.دوما کرک مورد نظر را کپی کرده باشیم.

نصب نرم افزار: برای نصب این نرم افزار اگر شما نسخه آنلاین فایل نصبی را دانلود کرده باشید در هنگام نصب نرم افزار  قدری دانلود انجام میدهد که پیشنهاد میکنم هر گونه شیلتر شکنی را غیرفعال کنید تا نرم افزار این کار را کامل انجام دهد ولی اگر مشکلی پیش آمد سیستم را ریستارت کنید و دوباره شورع به نصب کنید.

لینک ویکی پدیا نرم افزار 

بیشتر مشکلات بازی های آنلاین در ایران مشکل بالا بودن پینگ و lag دادن در هنگام بازی کردنه . جهت رفع این مشکل ما خرید سرویس کاهش پینگ را پیشنهاد می کنیم.

برای پینگ بهتر در بازی های آنلاین و جلوگیری از کندشدن می توانید از سرویس کاهش پینگ ما استفاده کنید http://digiping.ir

بدون محدودیت زمانی – دو کاربره      

 

آموزش نصب و راه اندازی نرم افزار game ranger

نرم افزار GameRanger

یک دیدگاه در “معرفی نرم افزار GameRanger + آموزش استفاده + کاهش پینگ

  1. سلام من با دوستام  خارجی age of empires II برای gameranger  آنلاین بازی میکنیم پینگ high 200 هستم همه بهم میگن lagger مجبور ترکش کردم 

    اما من با نرم افزار pingpass وصلش کردم سرعت خیلی خوبیه  gameranger را وارد شد همه بهم میگن italic من چیکار باید بکنم

    چگونه italic را رفع کنم

    میشه جواب بهم بدی باشتکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *