post

سازندگان Mafia 3 – این عنوان دارای ساعت ها محتویات است

mafia-iii-1438088308-800

اعضای استودیو هنگر ۱۳ به عنوان سازندگان عنوان جنایی جهان باز Mafia III هنوز آماده نیستند که بگویند برای به پایان رساندن بازی نامبرده چند ساعت زمان لازم است. با این حال هِیدن بلک من به عنوان کارگردان حاضر در استودیو مدعی است که بازی آنها دارای ساعت ها محتویات خواهد بود و نه تنها این مورد، بلکه سعی دارند ارزش تکرار را هم بالا ببرند.

 

بلک من مدعی است در Mafia III صحنه هایی وجود دارد که بازیکن در هر سری نمی تواند با آنها مواجه شود. در یکی از همین صحنه ها، عده ای تبهکار فردی را به شکلی نمایشی اعدام می کنند. به همین دلیل او امیدوار است که بازیکنان یک بار دیگر برای دیدن این گونه صحنه ها بازی را تکرار کنند.

بلک من طی صحبت های خود با Gamespot می گوید:

ما فعلا در رابطه با میزان ساعت دقیق صحبت نمیکنیم و من هم یک تکمیل کننده هستم. این عنوان دارای ساعت ها محتویات است. امیداورم مردم تشویق شوند تا چیزهایی را ببینند که قبلا ندیده اند. امیدواریم که مردم به عقب برگردند و این جواهرات را پیدا کنند.

من می خواسته ام تا بازی هایی بسازم که سعی دارند همان تصورات نویسنده را به بازیکن القا کنند. ما شعاری در هنگر ۱۳ داریم که می گوید داستان هر بازیکن منحصر به فرد است. این دقیقا چیزی است که ما می خواهیم امتحان کنیم و برای پیاده سازی آن در هر کاری که انجام می دهیم تلاش می شود.

Mafia III در ۷ اکتبر (مصادف با ۱۶ مهر) برای رایانه های شخصی، اکس باکس وان و پلی استیش ۴ منتشر خواهد شد.

 
منبع : گیمفا

 

 

 

 

 

Mafia-III_2016_04-19-16_026

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *