post

speed round final fantasy xiv vs world warcraft

speed round final fantasy xiv vs world warcraft

World of Warcraft helped shape the mold for current day theme park MMORPG, and every game after can only improve upon (at best) the original formula. Many will argue that World of Warcraft is still the best and most successful MMORPG on the market, however, there are a number of great games that have sprung up lately competing for this title. So we want to know if you think Final Fantasy XIV: Heavensward can compete with the behemoth that is World of Warcraft

 

 

FFXIV_Dungeon_Walkthrough_037-617x347

final_fantasy_xiv_list_323x151

Final Fantasy XIV: Heavensward is often considered one of the most artistically beautiful and polished MMORPGs currently available. Instead of attempting to reinvent the MMO, like many recent games, it built on top of a solid base of what already worked. However, Final Fantasy XIV had a very rough start and had to be completely reworked into A Realm Reborn. Since then, the game has accumulated a major following and praise from many publications

 

World-of-Warcraft-Legion-617x347world-dissolve-still

In 2004, World of Warcraft changed the MMO genre. It wasn’t the first MMORPG, or the first theme park for that matter, but it was the first that caught mainstream attention. Its popularity brought players in droves and still manages to have the most player subscriptions to date. Support has been declining for World of Warcraft, however, and many believe that the glory days are gone

Voting will continue until February 2. You can vote every 8 hours and can even vote for a different game each time

 

منبع =  mmogames

http://www.mmogames.com/topmmos/speed-round-final-fantasy-xiv-vs-world-warcraft/

post

بهترین بازی های sandbox + mmo sandbox online چیست ؟

امروز در دی جی پینگ به معرفی چند تا از بهترین بازی های mmo sandbox online

می پردازیم

سندباکس چیست؟

بازی‌های سبک سندباکس شباهت بسیاری به عناوین اکشن ماجرایی دنیای باز دارند،‌با این تفاوت که در بازی‌های سندباکس، آزادی عمل بسیار بیشتری به بازیکن داده می‌شود تا هرکاری که دوست دارد انجام دهد؛ سپس قوانین و منطق دنیای چنین بازی‌هایی براساس همین اصل طراحی می‌‌شوند. شخصیت اصلی چنین بازی‌هایی موجودی است که قدرت‌های ویژه‌ای از همان ابتدای کار در اختیار دارد تا به وسیله آنها به اهدافش دست پیدا کند.

 

در مبحث طراحی مرحله و ماموریت بازی‌های سندباکس می‌توان به این گفته ماکیاولی و منطق واقعی غربی که «هدف، وسیله را توجیه می‌‌کند» استناد کرد. به عبارت دیگر در گیم‌ پلی این بازی‌ها از شما خواسته می‌‌شود مثلا آقای‌X را بکشید، اما این‌که این کار به چه شیوه‌ای انجام گیرد کاملا به تصمیم بازیکن بستگی دارد. ممکن است شما بخواهید او را با تفنگ بکشید یا با ماشین زیر بگیرید یا او را سوار تاکسی کرده سپس در دره یا دریا بیندازید، حتی خراب کردن ساختمان نیز می‌‌تواند یکی از گزینه‌‌های شما باشد و تعداد زیادی راه و روش دیگر که فضای بازی اقتضا می‌‌کند. به همین دلیل در بازی‌های سندباکس، فیزیک تخریب و روان بودن کنترل و حرکات کاراکتر اصلی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

عده‌ای معتقدند بازی‌های سندباکس یک بستر عالی‌ برای روایت داستان‌های خلاقانه در اختیار سازندگان قرار می‌‌دهد و عده‌ای دیگر نیز می‌گویند چون بخش عمده‌ای از بازی بر مبنای احتمال و رفتارهای گاهی پیش‌بینی‌ناپذیر بازیکن بنیان گذاشته شده، حتی اگر روایتی در این بازی‌ها صورت بگیرد هیچ گاه نمی‌‌تواند دقیقا آن چیزی باشد که مد نظر سازنده بوده و همان تاثیر را روی بازیکن بگذارد.

از معروف‌‌ترین بازی‌های سندباکس می‌توان به Prototype، Red Faction و Just Cause اشاره کرد. بعضی معتقدند بازی‌های شرکت راک استار همچون GTA نیز در این دسته قرار دارند، ولی اختلاف نظرها در این زمینه بسیار است.

در بازی‌های سندباکس، قدرتمند بودن کاراکتر به حدی اهمیت دارد که در بیشتر موارد از چارچوب منطق دنیای عادی خارج شده و همین مساله استقبال از آنها را تا اندازه‌ای تحت‌الشعاع قرار می‌‌دهد. به بیان دیگر بعضی از بازیکنان دوست دارند دلیل و منطقی برای منفجر کردن دشمنان و ویرانی به بار آوردن وجود داشته باشد، این‌که فقط بازی به شما بگوید چون توانایی انجام این کار را دارید پس آن را انجام دهید، برای این دسته از بازیکنان کافی نیست.

منبع :‌ jamejamonline.ir

 

 

 

Minecraft

Minecraft

Minecraft_1_8_1_PC_Game_f

Minecraft 1.8.8 یک بازی کم حجم جدید در سبک فکری است که در سال ۲۰۱۳ توسط شرکت ۴J Studios برای تمامی پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است . شما در بازی ماین کرافت می توانید به هرآنچه که علاقه دارید و در فکرتان است دست پیدا کنید و خودتان آن را بسازید. شما با داشتن بلوک های جدید شروع به ساخت دیوار های و شکل هایی که دوست دارید می پردازید. در این ورژن جدید شما قادر خواهید بود که برای بلوک های خود درب، دروازه، حصار، …. بگذارید که بازی را هیجانی تر می کند.Minecraft-1.4.6-preview1

اما توجه داشته باشید که در شب هنگام هیولا ها حمله خواهند کرد و ساختمانی که شما بنا کرده اید باید امن و پناهگاهی مناسب باشید تا هیولاها نتوانند آن را از بین ببرند . در کل بازی Minecraft یک بازی بسیار خوب است که میتوانید هر چیزی که در ذهن دارید را در این بازی پیاده کنید . هم اکنون می توانید بازی Minecraft از سایت یاس دانلود دریافت نمایید .

 

منبع : yasdl.com


Block N Load

Block-N-Load-1

در اینجا می خواهیم بازی دیگری از سری بازی هایی که درونمایه ی ولنتاینی دارند را به شما معرفی کنیم. نام این بازی جالب Block N Load است که سازنده ی بازی David Solari و ناشر آن Jagex، به گیمرها پیشنهاد عشق و جنگ برای عشق می دهد. شما می توانید این بازی را چند نفره به همراه دوستانتان انجام دهید. به این نحو که با دوستانتان یک تیم تشکیل می دهید و هر کدام از شما نقش یکی از شخصیت های داستان بازی را ایفا می کنید. در این بازی به طور خاصی عشق وعلاقه میان افراد گروه وجود دارد. شما با انجام این بازی کاملا متوجه این قضیه خواهید شد. این بازی تنها بازی ای نیست که روز ولنتاین را جشن می گیرد بلکه بازی های دیگری نیز با همین درونمایی وارد جهان بازی شده اند. به لیست بازی ها و سازندگان بازی های ولنتاینی دیگر که در قسمت زیر اشاره شده است نیز توجه کنید.

 


*شرکت Nintendo بازی های Free Mario، Zelda و Kirby Valentine’s Day Cards را ساخت.
*شرکت Sega بازی Make War, Not Love را ساخت.
*شرکت Destiny بازی Celebrate Valentine’s Day را ساخت.
و چندین بازی دیگر که به مناسب روز ولنتاین ساخته شده اند و درونمایه ی عشقی و روز عشاق را دارند.
بازی Block N Load از بازی های Fortress 2، Battlefield Heroes و Minecraft الهام گرفته است. به همین دلیل خیلی جذاب است. تیم شما از پنج نفر تشکیل شده است و با کسانی که مخالف عشق هستند و با شما دشمنی دارند مبارزه خواهید کرد. سلاح های مورد نیاز در اختیار شما قرار داده می شوند. شما به همراه هم تیمی هایتان باید از یک ژنراتور مکعبی شکل محافظت کنید. برای محافظت از این ژنراتور پنج  نوع مکعب محافظ وجود دارد که هرکدام از آنها آپشن های منحصر به فردی دارد و شما می توانید از این پنج نوع مکعب به دلخواه خود برای حفاظت از ژنراتور استفاده کنید.
از ۶ کاراکتر موجود در بازی شما می توانید یک کاراکتر را به دلخواه خود انتخاب کنید. هر کدام از این کاراکترها توانایی ها و سالح های خاصی دارند. از کاراکترهای بازی می توان به ‘Juan’ Shinobi(یک نینجای مکزیکی ست که می تواند به طور مارپیچ به سمت دشمن حمله کند و در مقابل تیرهایی که از هر سو به طرفش می آید جاخالی دهد) و Cogwheel(یک روبات شرور و زرنگ است که مهمات و گلوله ها را در داخل تانک قرار می دهد) اشاره کرد. مراحل بازی قفل هستند و شما با عملکرد خوب و پشت سر گذاشتن اولین مرحله می توانید به ترتیب مراحل بعدی را پشت سر بگذارید.

Block-N-Load-3Block-N-Load-4۷ لوکیشن در بازی Block N Load وجود دارد. ما در اینجا به سه مورد از این مکان ها اشاره می کنیم. لوکیشن اول  درSky Bridge، لوکیشن دوم در Fun Factory و لوکیشن سوم در Beach Base است. هر کدام از این مناطق مزایا و معایب مخصوص به خود را دارد که باعث جذاب شدن بازی می شوند. هرکدام از این مناطق هیجان خاص خود را دارند و این امر باعث می شود تا بازی جدید و سرگرم کننده باشد و شما عزیزان از بازی خسته نشوید.
اگر دوست دارید بازی Block N Load را انجام دهید این بازی به زودی وارد جهان بازی خواهد شد و شما می توانید این بازی مهیج و جذاب را دانلود کنید. پس Block N Load را دانلود کنید، اوقات فراقتتان را با این بازی سپری کنید، از آن لذت ببرید و آن را به دوستانتان نیز معرفی کنید.

 

منبع : mihandownload.com


 

Terraria

 

Terraria Terraria-2

Terraria 1.3.0.2 یک بازی کم حجم جدید در سبک ماجرایی اکشن است که در سال ۲۰۱۳ توسط Re-Logic ساخته و برای  پلتفرم کامپیوترعرضه شده است . این بازی شبیه بازی Minecraft است و شما هر چیزی را که در ذهن خود دارید میتوانید در بازی Terraria بسازید. شما باید در این بازی برای ساخت و ساز به اعماق زمین و یا بالای کوه ها بروید. همچنین می‌توانید در بازی با منابعی که به‌ دست می‌آورید سلاح‌ها، لباس‌ها و چیزهای ختلف و گوناگون بسازید و خود را برای مبارزه با غول‌ها و موجودات عجیب غریب آماده کنید.

Terraria-3

شما میتوانید برای خود یک خانه، یک برج کوچک و یا یک قلعه‌ی مستحکم بسازید تا پس از آن، مردمان شهر خود برای زندگی به آن جا کوچ کرده و به شما، وسایل و ابزارهای جدیدی را که با خود آورده‌اند بفروشند. بازی دارای گیم پلی جذابی است که میتواند ساعت ها گیمر را مشغو کند. همچنین این بازی یکی از بازی های محبوب سیستم عانل ISO گوشی های اپل است و طرفداران زیادی را دارد. پس اگه علاقمند به بازی هایی در سبک بازی Minecraft هستید هم اکنون میتوانید بازی Terraria را به طور مستقیم و رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

منبع : yasdl.com


 

 

 

 

 

post

معرفی چند بازی آنلاین مسابقه ای racing online

امروز در دی جی پینگ معرفی چند بازی آنلاین مسابقه ای racing online

میپردازیم

A massively multiplayer online game (MMOG or MMO) is an online game which is capable of supporting large numbers of players

 

بیشتر

post

بازیابی اکانت

-اگر نام کاربری و رمز عبور اکانت کاهش پینگ دی جی پینگ خودتان را فراموش کرده اید، از این بخش استفاده کنید.

-اگر بعد ازخرید اطلاعت به علت خطا به شما نشان داده نشد و اکانت به دستتان نرسید، از این بخش استفاده کنید.

*-از طریق این بخش می‌توانید اکانت های خریداری شده خود را بازیابی کنید.
*-برای بازیابی اکانت کافی‌است که آدرس ایمیل خود را وارد کنید و پس از آن ایمیلی حاوی تمامی اکانتهای خریداری شده‌تان برای شما ایمیل میشود .

برای ورود کلیک کنید