post

چرا Clash of Clans این قدر محبوبیت دارد و چگونه به اینجا رسید؟

چرا Clash of Clans این قدر محبوبیت دارد و چگونه به اینجا رسید؟

تبلیغات را دیده‌اید، از تبلیغاتش در فیس‌بوک رد شده‌اید و احتمالاً دوست یا فرزندی دارید که همین الان مشغول بازی کردن آن است. انیمیشن‌هایی که در تبلیغ آن وجود دارند بانمک هستند و تهدید شدن توسط گوینده این تبلیغ یعنی Liam Neeson همیشه حس خوبی می‌دهد، اما کلش آف کلنز تنها به معاملات کوچک و جنگیدن با غریبه‌ها خلاصه نمی‌شود.

شرح یکی از پرطرفدارترین بازی‌های اندروید

 

به گزارش سافت گذر به نقل ازفارنت؛ این یک بازی است که یکی از قدیمی‌ترین حالت‌های بازی‌های به سبک روی میز را با همیشه آنلاین بودن و نگاه مختصر به بازی ترکیب می‌کند تا تجربه‌ای برایتان خلق کند که حتی اگر سکه‌ای برای این بازی خرج نکرده باشید، شمارا به درون بمکد.

می‌توانید به این مقاله به عنوان کلاس آموزش مبانی کلش آف کلنز نگاه کنید. همه‌چیز، از اینکه بعد از نصب این بازی انتظار چه چیزی را داشته باشید تا اینکه چه دستگاهی برای بردن بیشترین لذت از این بازی مناسب است را باهم بررسی می‌کنیم.

به‌طورکلی، کلش آف کلنز که قابل دانلود از گوگل پلی است، به عنوان یک بازی استراتژیک، هدف اصلی­اش رسیدن به جایگاهی با بیشترین تعداد جام است. شما این جام‌ها را با حمله کردن به روستای بازیکنان دیگر و کسب موفقیت در این حملات و یا دفاع کردن در مقابل حمله‌ی بازیکنان دیگر و موفق بودن در آن به دست می‌آورید. هرچه جام‌های بیشتری داشته باشید، رتبه‌ی بالاتری خواهید داشت و باید با حریف هم‌سطح یا قوی‌تر از خودتان بجنگید. هدف نهایی رسیدن به رتبه‌های خیلی بالا– یعنی دسته قهرمان یا Champion است. برای رسیدن به این دسته، باید مقداری وقت و یا مقداری پول را به بهبود وضعیت روستای خود اختصاص دهید، سرباز‌هایتان را تربیت کنید و بهترین استراتژی‌ها را برای حمله و دفاع ایجاد کنید.

clashofclans-build-600x375

فاز ساخت‌وساز

مثل بازی‌های کلاسیک رومیزی، کلش آف کلنز اساساً به دو فاز تقسیم می‌شود – ساخت و عمل. بازی به صراحت به این دو حالت تقسیم نشده اما زیاد طول نخواهد کشید تا خودتان ببینید مرزهای این دو فاز در کجا قرار دارد. فاز ساخت‌وساز به معنی برپایی و چیدمان روستا به بهترین نحو ممکن است. کارگرانتان با استفاده از منابع رایج یعنی سکه‌های طلا و اکسیرهای بنفش، به ساخت می‌پردازند.

در طول رشد و گسترش روستایتان می‌توانید ساختمان‌های جدیدی بسازید و به ابزار جدید برای دفاع یا حمله دسترسی پیدا کنید. رشد روستا معمولاً با افزایش سطح ساختمان اصلی روستا یعنی Town hall انجام می‌شود، یعنی روستا در مراحل مختلف ارتقا پیدا خواهد کرد. منابع را به مقدار لازم ذخیره کنید تا ساختمان اصلی را ارتقا دهید. مقدار اندک بعدی منابعی را که به دست می‌آورید، برای ارتقا دادن ساختمان‌ها و نیروهای فعلیتان استفاده کنید. مثل هر سیستم مبتنی بر مرحله، در ابتدا همه‌چیز سریع اتفاق می‌افتد اما با رسیدن به هر مرحله، بازی اندکی سخت‌تر خواهد شد.

دفاع از روستا قسمت بزرگی از فاز ساخت‌وساز را تشکیل می‌دهد، چراکه حملات در زمان واقعی و همزمان با آنلاین بودن دو طرف مثل یک بازی به سبک Tower Defense اتفاق نمی‌افتد. اطلاعیه‌ای بعد از هر حمله‌ای که به شما صورت بگیرد دریافت می‌کنید و بعد ویدئویی از این حمله برایتان وجود دارد تا در صورت تمایل آن را تماشا کنید. پس باید سیستم دفاعی مناسبی پیاده کرده و به بهترین نحو رفتار رقیبان خود را پیش‌بینی کنید. (هر از چند گاهی می‌توانید متوجه این حمله در لحظه اتفاق افتادن بشوید، اما این بیشتر یک استثناست تا قانون.) اگر زمینتان توسط یک حریف تخریب شود، بعد از لمس قبرهایی که به‌جامانده روستا شروع به بازسازی خود می‌کند، اما جام‌ها و منابع خود را در طول پروسه‌ی حمله ازدست‌داده‌اید. همچنین بعدازاینکه به شما حمله شد یک محافظ بر روستایتان قرار می‌گیرد که از انجام حملات بیشتر برای مدتی جلوگیری می‌کند و زمانی برای بازبینی چینش فعلی یا بهبود ساختمان‌های دفاعی فراهم می‌کند.

clashclans-attack-533x400

فاز عمل

هرچقدر فاز ساخت‌وساز به دخالت مستقیم و درگیر شدن نیاز ندارد، برای لذت بردن از فاز عمل باید چنددقیقه‌ای را به هیچ کار دیگری نپردازید و فقط بر آن تمرکز کنید. شما دو گزینه در این حالت دارید، حالت تک‌نفره یا آنلاین. اگر حمله‌ی تک‌نفره را انتخاب کنید باید به رقابت با یکی از پایگاه‌های گابلین‌ها که در بازی وجود دارد بپردازید، خود را به چالش بکشید و نحوه‌ی حمله‌ی درست را بیاموزید. هرچه جلوتر بروید، تخریب این پایگاه‌ها دشوارتر خواهد شد و به فکر بیشتر برای کسب تمام اکسیر و طلایی که در آن پایگاه به عنوان جایزه وجود دارد نیاز خواهد داشت. در حالت آنلاین باید روستایی که بازیکن دیگر چیده را تخریب کنید و بعد از شروع حمله، سه دقیقه برای به بار آوردن خرابی تا جایی که می‌توانید فرصت دارید.

حمله به روستای دیگران فقط نیازمند قرار دادن سربازها در مکان مناسب است و بعد می‌توانید تماشا کنید که چگونه بیشترین تخریب را انجام می‌دهند. بعد از قرار دادن نیرو، دیگر هیچ‌گونه کنترلی بر آن ندارید. بیشتر این شخصیت‌ها به نزدیک‌ترین چیزی که در اطرافشان باشد حمله می‌کنند، مگر اینکه یک ساختمان دفاعی به آن‌ها حمله کند. برخی از نیروها دارای ویژگی‌های خاصی هستند مثل منفجر کردن دیوارها یا حمله کردن از فاصله دورتر به جای نزدیک شدن و درگیری فیزیکی. هدف اصلی شما تخریب ۱۰۰ درصدی است که در این حالت بیشترین جام و مقداری طلا و اکسیر بیشتر به دست می‌آورید. اگر موفق به ایجاد نابودی کامل نشوید، تنها قسمتی از این غنائم را به خانه می‌برید.

clashclans-3-573x400

معاملات کوچک با بازی برای برد یکی نیست

کلش آف کلنز یک منبع ارزشمند سومی روی صفحه زیر طلا و اکسیر دارد. این سنگ‌های سبزرنگ یا جم را می‌توان برای سرعت دادن به ساخت‌وساز ساختمان‌ها، ساخت نیروها و طلسم‌ها و افزایش سرعت تولید طلا و اکسیر استفاده کرد. حتی اگر اکسیر و طلایتان تمام شود می‌توانید از یاقوت‌های سبزتان استفاده کنید، اما نمی‌توانید از اکسیر و طلا برای خریدن آن‌ها استفاده کنید. بازی را با دویست جم شروع می‌کنید و می‌توانید تعداد بیشتری را با رسیدن به اهدافی که در بازی وجود دارد به دست بیاورید. اگر به بازی معتاد شوید، طولی نمی‌کشد که جم‌های به‌دست‌آمده تمام شود و اگر جم‌هایتان تمام شد، می‌توانید مقدار بیشتری را با پول واقعی خریداری کنید. کلش آف کلنز هم این‌گونه هزینه‌ی تبلیغ‌هایی را که انجام می‌دهد، به دست می‌آورد.

اما در هیچ قسمتی از این بازی الزامی برای پرداخت پول وجود ندارد. درواقع اولین چیزی که بعد از باز کردن این بازی برای اولین بار می‌بینید، دستورالعمل‌هایی برای غیرفعال کردن پرداخت‌های درون برنامه‌ای برای هر چیزی است. این بازی به طرز عجیبی درباره‌ی چیزهایی که می‌توانید برای آن‌ها پول خرج کنید روشن و مشخص عمل می‌کند و برای اینکه هرچه بیشتر برای کودکان مناسب باشد، به کاربران اجازه داده که تصمیم‌های این‌چنین را از ابتدا بگیرند. این تصمیمی است که هرکسی می‌تواند برای خود بگیرد. تنها چیزی که با انتخاب خرج نکردن پول برای این بازی از دست می‌دهید توانایی سرعت بخشیدن است، مخصوصاً اگر زیاد فرد صبوری نباشید.

شاید این نگرانی‌هایی را به وجود بیاورد، مخصوصاً با بازی‌های زیاد دیگری که برای برد انجام می‌گیرند (و تعداد بالای بچه‌هایی که به دستگاه‌های خانواده‌شان دسترسی دارند.) حقیقت این است که شما هنوز باید با کسانی که به اندازه‌ی شما جام دارند مبارزه کنید. کسی که هزینه‌‌ی زیادی صرف خریدن این یاقوت‌های سبز بکند سریع‌تر به مرحله‌ای با سختی بیشتر خواهد رسید، چراکه زمان برای آن‌ها سریع‌تر می‌گذرد. تا وقتی که کسی در مرحله‌ی یکسان با شما باشد به تمام چیزهایی که شما در اختیار دارید، دسترسی خواهد داشت و با انتخاب استراتژی صحیح مانند هر بازیکن دیگری شکست داده خواهد شد.

clashofclans-sync-600x375

بهترین راه برای بازی کردن چیست؟

هر دستگاهی که دارای صفحه و دسترسی به گوگل پلی استور باشد می‌تواند کلش آف کلنز را اجرا کند، درک اینکه چرا این بازی در تبلت‌ها لذت‌بخش‌تر است دشوار نیست. صفحه‌ی بزرگ‌تر باعث چینش و فکر کردن بهتر خواهد شد، همین‌طور تصمیم‌گیری در مورد زمان حمله به دشمنان را دقیق‌تر خواهد کرد. درست است که حمل یک تبلت به اطراف، برای اینکه هر چند ساعت یک‌بار به روستای خودتان سر بزنید دشوار است (بله بعد از بازی کردن می‌خواهید این کار را انجام دهید). خوشبختانه می‌توانید از چند دستگاه برای باز کردن و همگام‌سازی روستایتان استفاده کنید. تنها چیزی که به آن احتیاج دارید یک حساب گوگل پلی است و بعد می‌توانید از هر دستگاهی برای سر زدن به بازی استفاده کنید.

کلش آف کلنز لذت‌بخش است و نه لذت بیهوده‌ و سطح پایینی که بیشتر بازی‌های موبایل ارائه می‌دهند. با دقت طراحی‌شده تا شما بخواهید هرچند دقیقه یک‌بار بازی کنید و به قدری دوستانه است که خانواده‌ها به همراه فرزندانشان می‌توانند از این بازی لذت ببرند. در اینجا به توضیح مختصری از این بازی پرداختیم زیرا بعد از وارد شدن به این بازی و پیوستن به قبیله‌ها و شرکت در جنگ بین قبایل مبحث‌های بسیار بیشتری به وجود می‌آید. اگر تابه‌حال راجع به امتحان کردن این بازی فکر کرده‌اید، بهتر است همین الآن اقدام کنید.

منبع :‌ سافت گذر به نقل ازفارنت

post

بهترین بازی‌های اندرویدی در سبک چند نفره آنلاین کلان (MMO)

بهترین بازی‌های اندرویدی در سبک چند نفره آنلاین

اگر به بازی‌های پر ماموریت و داستان‌های گیرا علاقه دارید پس بازی‌های سبک MMO برای شما ساخته شده‌اند!  در ادامه مطلب با زومجی همراه باشید تا شما را با لیستی ۱۰ تایی از برترین بازی‌های سبک MMO آشنا کنیم.

سبک MMO یا بازی‌های چند نفره آنلاین کلان به بازی‌هایی گفته می‌شود که همزمان کاربران زیادی می‌توانند به صورت آنلاین در آن‌ها مشغول بازی شوند. Clash of Clans و Stronghold بارزترین نمونه های این سبک بازی هستند که همه کاربران  کمابیش با آنها آشنا هستند یا نامشان را شنیده‌اند. این سبک بازی‌ها پر از غول‌های مختلف، دشمنان زیاد و محتویات گروهی هستند.  در این سبک بازی کاربران می‌توانند با هم رقابت کنند یا تشکیل تیم دهند و به صورت گروهی در انجام بازی با هم همکاری کنند. این نوع بازی‌ها تاکنون  برای کامپیوتر و کنسول‌های بازی و اسمارت فون‌ها به بازار ارائه شده اند. در این مطلب قصد داریم ۱۰ بازی برتر سبک MMO که برای سیستم عامل اندروید ارائه شده‌ است را به شما معرفی کنیم.

 

orderandchaos

۱.  Order & Chaos Online

این بازی یک بازی پرطرفدار و هیجان انگیز در سبک اکشن و مبارزه ای است که  کمپانی گیم لافت  سازنده آن است. این بازی شما را وارد نبردی حماسی بین شیاطین و موجودات ماورائی با قدرت‌های جادویی می کند. بازی به شما این اجازه را می‌دهد که شخصیت دلخواهتان را خودتان طراحی کنید و با شخصیت خودتان به بازی بپردازید. بازی دارای دو سبک مختلف است، مبارزه بین انسانها و شیاطین و مبارزه بین ارواح و اورک‌ها. این بازی یکی از بهترین و محبوب ترین بازی‌های آنلاین اندروید است و تا کنون موفق به جذب هزاران بازیکن از سراسر دنیا شده است. بازی دارای امکانات تعاملی و ارتباطی وسیعی با دیگر بازیکنان است و به شما این امکان را می‌دهد که دوست و دشمنتان را خودتان تعیین کنید و با هرکه خواستید مبارزه، همکاری یا تعامل کنید. می‌توانید با دیگر بازیکنان اتحاد تشکیل دهید و از همیشه قوی‌تر شوید. این بازی مملو از کاراکترها، دشمنان و مراحل مختلف است و می‌تواند شما را تا روزها و حتی هفته ها سرگرم نگاه دارد. ا

دریافت از فروشگاه گوگل‌پلی

 

Stellacept-Online
۲.  Stellacept Online

بازی بعدی ساخته استودیو Asobimo‌ است. در بازی شخصیت‌ها و کلاس‌های مختلفی وجود دارد که قابلیت ارتقا و بروزرسانی را دارند و با بروزرسانی هرچه بیشتر گذراندن مراحل را برای شما ساده تر می‌کنند. شخصیت‌های بازی نیز قابلیت شخصی سازی دارند و می‌توانید خودتان لباس و زره شخصیت مورد نظرتان را تغییر دهید.  به کمک این همه امکانات دشمنانتان را نابود کنید و با زدن کمبو‌های مختلف امتیاز بیشتری از دشمن بگیرید. شخصیتهای مورد علاقه‌تان را نیز می‌توانید به کمک گوگل آی‌دی با دوستانتان به اشتراک بگذارید. این بازی شامل ۵۰۰ ماموریت مختلف است و مملو از غول‌های مختلف است. در بازی قابلیت گفتگو با سایر بازیکنان نیز گنجانده شده است و از این طریق می‌توانید با دوستانتان در ارتباط باشید.

دریافت از فروشگاه گوگل‌پلی

 

Arcane-Legends

۳.  Arcane Legends

بازی Arcane Legends  ساخته‌ی استودیوی  Spacetime یک بازی چند نفره آنلاین در سبک MMORPG است. در این بازی  ابتدا باید شخصیتتان را از بین سه حالت جنگجو، سرکش و جادوگر انتخاب کنید و پس از آن باید از میان ۳ حیوان پلنگ، گرگ و لاک پشت یکی را برای همراهی در رقابت انتخاب کنید و با دوستانتان در سرار جهان به رقابت بپردازید. مناطق مبارزه موجود در بازی نیز تنوع زیادی دارند. شما می‌توانید با شکست دادن دشمنان و از بین بردن شیطان توانایی‌های خاص شخصیت را  باز کنید و حیوانات ویژه ای برای  مبارزه  پیدا کنید. با کمی جستجو در طول سفرها جواهرات و اشیا قیمتی نیز به دست خواهید آورد. در بازی می‌توانید حیوانات اهلی را جمع کنید و پرورش دهید، این حیوانات نیز در بازی به شما کمک خواهند کرد. لینک ویکیپدیا

دریافت از فروشگاه گوگل‌پلی / دانلود از کافه بازار

 

Izanagi-Online

۴.  Izanagi Online

Izanagi Online  یک بازی سه بعدی  جهان باز  است که توسط استودیو Asobimo ساخته شده است. این بازی در سبک نینجا دنیایی با تم تیره دارد و شخصیت‌های آن را نیز Takashi Okazaki طراح و گرافیست مشهور طراحی کرده است. این بازی دارای گرافیک زیبا با جزئیاتی بالا است که برپایه موتور آنریل انجین ۳ ساخته شده است. در ابتدای بازی می‌توانید از بین چهار کلاس، سبک مورد نظرتان را انتخاب کنید و به بازی بپردازید. هرکلاس ویژگی‌های خاص خود را دارد. کلاسهای بازی عبارتند از کلاس قاتل، جنگجو، جادوگر و روحانی! با استفاده از این کلاس‌ها می‌توانید دشمنانتان را با حمله مستقیم، جنگ تن به تن یا روش‌های دیگر نابود کنید. بازی صدها مرحله دارد و شما را تا روزها و هفته‌ها سرگرم نگاه می‌دارد. از ویژگی‌های دیگر بازی می‌توان به دنیای بسیار بزرگ و نقشه‌های زیاد، غول‌ها و رئیس‌های خطرناک و قابلیت ارتقای سلاح‌ها و زره ها اشاره کرد.

دریافت از فروشگاه گوگل‌پلی

 

Angel-Stone

۵.  Angel Stone

این بازی نیز یکی دیگر از بازی‌های سبک MMO‌ آنلاین است اما تفاوت آن با دیگر بازی‌های این سبک آن است که شما در دنیایی میان هزاران کاربر دیگر به مبارزه و بازی می‌پردازید. و می‌توانید با کاربران دیگر گفتگو و تعامل کنید. مبارزات این بازی در واقع به نوعی تن به تن هستند، شما باید با شیاطین بجنگید و دنیا را از دست آنها نجات دهید. در ابتدای بازی همانند سایر بازی‌های این سبک می‌توانید کلاس خاص بازیتان را انتخاب کنید و با توجه به ویژگی‌های خاص آن کلاس به ادامه بازی بپردازید. این بازی بیش از ۶۰ مرحله دارد و تمام مراحل کاملا به صورت سه بعدی طراحی شده اند. در بازی بیش از ۱۰۰ مهارت و قدرت وجود دارد که می‌توانید کاراکترتان را به آنها مجهز کنید و مراحل را هرچه ساده‌تر بگذرانید. تعداد سلاح‌ها و زره‌های موجود در بازی نیز به قدری گسترده است که تمام نیاز‌هایتان را رفع خواهد کرد.

دریافت از فروشگاه گوگل‌پلی

 

goatsimulator

۶.  Goat Simulator MMO

این بازی در واقع همان شبیه ساز بز ساخته‌ی استودیو Coffee Stain  است!  دراین بازی شما به عنوان یک بازیکن هدایت یک بز را در محیط جهان باز بازی به دست می گیرید. می‌توانید با شاخ افراد اطراف خود را بزنید و یا از دست دشمنان فرار کنید. باید مراقب بز باشید و نگذارید که ماشین‌ها یا اشیاء دیگر به او برخورد کنند. از ویژگی‌های بازی می‌توان به جهان باز بودن آن، بزرگ بودن نقشه‌ها و عناصر تاثیر پذیر زیاد، گرافیک سه بعدی جذاب و مراحل بسیار زیاد اشاره کرد. یکی از نکات جالب این بازی آن است که با شاخ زدن به اشیا و عناصر مختلف نیز امتیاز کسب می‌کنید.این بازی دارای ۵ کلاس مختلف جنگجو، روژ، شعبده باز، شکارچی و مایکروفر است که ساعت ها شما را سرگرم نگاه می‌دارد.

دریافت از فروشگاه گوگل‌پلی

 

Taichi-Panda

۷.  Taichi Panda

این بازی یک بازی سه بعدی نقش آفرینی است که توسط استودیو Snail Games‌ ساخته شده است. داستان بازی در مورد ماجراجویی سه قهرمان است که در واقع سه شخصیت بازی هستند. یک هنرمند رزمی دائو به نام پاندا، یک شوالیه شجاع با نام Lulandore و یک گنج‌یاب زیرک به نام Lauren Catcher. این سه شخصیت به دنبال نجات دنیا از دست شیطان هستند. گیم پلی بازی شامل مبارزات سریع شبه تن به تن، پاکسازی مسیر و یافتن گنج‌ها می‌شود. سیستم کنترل بازی نیز بسیار ساده و واضح است. هریک از شخصیت‌ها پروسه تکامل خاص خود را دارند. هرچه بیشتر بازی می‌کنید کاراکترتان ارتقا می‌یابد. در کنار شخصیت اصلی حیواناتی نیز در بازی وجود دارند که می توانید آنها را ارتقا دهید و از کمکشان استفاده کنید.

دریافت از فروشگاه گوگل‌پلی / دانلود از کافه بازار

 

Avabel-Online

۸.  Avabel Online

این بازی یکی از محبوب ترین بازی‌های استودیو Asobimo است. این بازی یکی از کامل‌ترین بازی‌های سبک MMO‌ است که صدها مرحله دارد و در هر مرحله نیز غول‌های بزرگی وجود دارد. بازی مطابق معمول بازی‌های این سبک از کلاس‌های متفاوتی تشکیل شده که هریک توانایی ‌های خاص خود را دارند. کاراکتر‌ها کاملا قابل شخصی سازی هستند و همه عناصر از لباس‌ها گرفته تا سلاح‌ها و مدل مو همگی قابل ارتقا و بهبود هستند. بازی از نظر گرافیکی نیز به صورت سه بعدی طراحی شده و گرافیک جذابی دارد.

دریافت از فروشگاه گوگل‌پلی

 

Legion-of-Heroes

۹.  Legion Of Heroes

بازی بعدی لیست Legion Of  Heroes  است که سبک آن تا حدودی فانتزی است. در این بازی شما باید ارتشی را برای رسیدن به پیروزی رهبری کنید. می‌توانید از بین قهرمانان بازی یکی را انتخاب کنید و برای خود ارتشی بسازید و در ماجراجویی‌ها و جنگ‌ها شرکت کنید و توانایی‌های کارکترتان را ارتقا دهید و پیروزی را از آن خود کنید! بازی مملو از ماجراجویی‌های مختلف، مبارزات دینامیک و نبرد‌های تن به تن است و هرچه در بازی پیشرفت می‌کنید با از بین بردن دشمنان شیطانی موارد جذاب دیگری نیز به بازی اضافه می‌شود. در بازی بیش از ۱۰۰ قهرمان حضور دارد که می‌توانید برای گذراندن مراحل از آنها استفاده کنید. هریک از این قهرمانان توانایی‌های خاص خود را دارند که برای رسیدن به صدر جدول برترین بازیکنان باید از هریک از آنها استفاده کنید. از دیگر ویژگی‌های بازی می‌توان به گرافیک سه بعدی جذاب، مبارزات بزرگ لشکری و همکاری با دوستان برای پیروزی در نبردها به صورت چند نفره اشاره کرد.

دریافت از فروشگاه گوگل‌پلی

 

Order-and-Chaos-2

۱۰.  Order and Chaos II: Redemption

این بازی نیز همچون شماره اول لیست ساخته شرکت گیم‌ لافت است. بازی Order and Chaos II: Redemption یک بازی حماسی است و بازهم داستان بازی حول محور مبارزه میان شیاطین و نیروهایی فوق انسانی است. نقشه بازی بسیار بزرگ هستند و جستجوی کامل آن چندین ساعت زمان می‌برد. در این بازی می‌توانید با سایر بازیکنان به گفتگو و تعامل بپردازید و با بازیکنان دیگر همکاری کنید. کاراکتر‌های بازی نیز قابلیت شخصی سازی و ارتقا دارند. در ابتدای بازی می‌توانید کلاس مورد علاقه تان را انتخاب کنید و سبک بازی را مطابق سلیقه خود تغییر دهید. سلاح‌های بازی نیز کاملا قابل ارتقا هستند. بازی مشابه نسخه‌ی اول دونوع نبرد دارد که یکی میان انسانها و شیاطین است و دیگری فوق انسانی است. این بازی شامل صدها مرحله سرگرم کننده است و با سبک آنلاین بازی‌های MMO و جذابیت‌های خاص خود طرفداران زیادی دارد.

دریافت از فروشگاه گوگل‌پلی

تهیه شده در زومجی

لینک سرویس کاهش پینگ