post

خاطرات کانتر استرایک ۱٫۶

بخش بزرگی از خاطرات کودکیمون رو مدیون این بازی هستیم! من خودم اولین بار بازیو تو گیم‌نت یاد گرفتم طرف چاقو می‌گرفت منم با تفنگ 😐😂 بازم نمی‌تونستم بزنمش 😂 چه دورانی بود!!! . با کدوم دوستاتون می‌رفتی گیم‌نت

 

dust_2

 

overview-dust2

post

سازندگان Mafia 3 – این عنوان دارای ساعت ها محتویات است

سازندگان Mafia 3 – این عنوان دارای ساعت ها محتویات است

mafia-iii-1438088308-800

اعضای استودیو هنگر ۱۳ به عنوان سازندگان عنوان جنایی جهان باز Mafia III هنوز آماده نیستند که بگویند برای به پایان رساندن بازی نامبرده چند ساعت زمان لازم است. با این حال هِیدن بلک من به عنوان کارگردان حاضر در استودیو مدعی است که بازی آنها دارای ساعت ها محتویات خواهد بود و نه تنها این مورد، بلکه سعی دارند ارزش تکرار را هم بالا ببرند.

 

بلک من مدعی است در Mafia III صحنه هایی وجود دارد که بازیکن در هر سری نمی تواند با آنها مواجه شود. در یکی از همین صحنه ها، عده ای تبهکار فردی را به شکلی نمایشی اعدام می کنند. به همین دلیل او امیدوار است که بازیکنان یک بار دیگر برای دیدن این گونه صحنه ها بازی را تکرار کنند.

بلک من طی صحبت های خود با Gamespot می گوید:

ما فعلا در رابطه با میزان ساعت دقیق صحبت نمیکنیم و من هم یک تکمیل کننده هستم. این عنوان دارای ساعت ها محتویات است. امیداورم مردم تشویق شوند تا چیزهایی را ببینند که قبلا ندیده اند. امیدواریم که مردم به عقب برگردند و این جواهرات را پیدا کنند.

من می خواسته ام تا بازی هایی بسازم که سعی دارند همان تصورات نویسنده را به بازیکن القا کنند. ما شعاری در هنگر ۱۳ داریم که می گوید داستان هر بازیکن منحصر به فرد است. این دقیقا چیزی است که ما می خواهیم امتحان کنیم و برای پیاده سازی آن در هر کاری که انجام می دهیم تلاش می شود.

Mafia III در ۷ اکتبر (مصادف با ۱۶ مهر) برای رایانه های شخصی، اکس باکس وان و پلی استیش ۴ منتشر خواهد شد.

 
منبع : گیمفا

 

 

 

 

 

Mafia-III_2016_04-19-16_026

 

 

 

 

post

چرا Clash of Clans این قدر محبوبیت دارد و چگونه به اینجا رسید؟

چرا Clash of Clans این قدر محبوبیت دارد و چگونه به اینجا رسید؟

تبلیغات را دیده‌اید، از تبلیغاتش در فیس‌بوک رد شده‌اید و احتمالاً دوست یا فرزندی دارید که همین الان مشغول بازی کردن آن است. انیمیشن‌هایی که در تبلیغ آن وجود دارند بانمک هستند و تهدید شدن توسط گوینده این تبلیغ یعنی Liam Neeson همیشه حس خوبی می‌دهد، اما کلش آف کلنز تنها به معاملات کوچک و جنگیدن با غریبه‌ها خلاصه نمی‌شود.

شرح یکی از پرطرفدارترین بازی‌های اندروید

 

به گزارش سافت گذر به نقل ازفارنت؛ این یک بازی است که یکی از قدیمی‌ترین حالت‌های بازی‌های به سبک روی میز را با همیشه آنلاین بودن و نگاه مختصر به بازی ترکیب می‌کند تا تجربه‌ای برایتان خلق کند که حتی اگر سکه‌ای برای این بازی خرج نکرده باشید، شمارا به درون بمکد.

می‌توانید به این مقاله به عنوان کلاس آموزش مبانی کلش آف کلنز نگاه کنید. همه‌چیز، از اینکه بعد از نصب این بازی انتظار چه چیزی را داشته باشید تا اینکه چه دستگاهی برای بردن بیشترین لذت از این بازی مناسب است را باهم بررسی می‌کنیم.

به‌طورکلی، کلش آف کلنز که قابل دانلود از گوگل پلی است، به عنوان یک بازی استراتژیک، هدف اصلی­اش رسیدن به جایگاهی با بیشترین تعداد جام است. شما این جام‌ها را با حمله کردن به روستای بازیکنان دیگر و کسب موفقیت در این حملات و یا دفاع کردن در مقابل حمله‌ی بازیکنان دیگر و موفق بودن در آن به دست می‌آورید. هرچه جام‌های بیشتری داشته باشید، رتبه‌ی بالاتری خواهید داشت و باید با حریف هم‌سطح یا قوی‌تر از خودتان بجنگید. هدف نهایی رسیدن به رتبه‌های خیلی بالا– یعنی دسته قهرمان یا Champion است. برای رسیدن به این دسته، باید مقداری وقت و یا مقداری پول را به بهبود وضعیت روستای خود اختصاص دهید، سرباز‌هایتان را تربیت کنید و بهترین استراتژی‌ها را برای حمله و دفاع ایجاد کنید.

clashofclans-build-600x375

فاز ساخت‌وساز

مثل بازی‌های کلاسیک رومیزی، کلش آف کلنز اساساً به دو فاز تقسیم می‌شود – ساخت و عمل. بازی به صراحت به این دو حالت تقسیم نشده اما زیاد طول نخواهد کشید تا خودتان ببینید مرزهای این دو فاز در کجا قرار دارد. فاز ساخت‌وساز به معنی برپایی و چیدمان روستا به بهترین نحو ممکن است. کارگرانتان با استفاده از منابع رایج یعنی سکه‌های طلا و اکسیرهای بنفش، به ساخت می‌پردازند.

در طول رشد و گسترش روستایتان می‌توانید ساختمان‌های جدیدی بسازید و به ابزار جدید برای دفاع یا حمله دسترسی پیدا کنید. رشد روستا معمولاً با افزایش سطح ساختمان اصلی روستا یعنی Town hall انجام می‌شود، یعنی روستا در مراحل مختلف ارتقا پیدا خواهد کرد. منابع را به مقدار لازم ذخیره کنید تا ساختمان اصلی را ارتقا دهید. مقدار اندک بعدی منابعی را که به دست می‌آورید، برای ارتقا دادن ساختمان‌ها و نیروهای فعلیتان استفاده کنید. مثل هر سیستم مبتنی بر مرحله، در ابتدا همه‌چیز سریع اتفاق می‌افتد اما با رسیدن به هر مرحله، بازی اندکی سخت‌تر خواهد شد.

دفاع از روستا قسمت بزرگی از فاز ساخت‌وساز را تشکیل می‌دهد، چراکه حملات در زمان واقعی و همزمان با آنلاین بودن دو طرف مثل یک بازی به سبک Tower Defense اتفاق نمی‌افتد. اطلاعیه‌ای بعد از هر حمله‌ای که به شما صورت بگیرد دریافت می‌کنید و بعد ویدئویی از این حمله برایتان وجود دارد تا در صورت تمایل آن را تماشا کنید. پس باید سیستم دفاعی مناسبی پیاده کرده و به بهترین نحو رفتار رقیبان خود را پیش‌بینی کنید. (هر از چند گاهی می‌توانید متوجه این حمله در لحظه اتفاق افتادن بشوید، اما این بیشتر یک استثناست تا قانون.) اگر زمینتان توسط یک حریف تخریب شود، بعد از لمس قبرهایی که به‌جامانده روستا شروع به بازسازی خود می‌کند، اما جام‌ها و منابع خود را در طول پروسه‌ی حمله ازدست‌داده‌اید. همچنین بعدازاینکه به شما حمله شد یک محافظ بر روستایتان قرار می‌گیرد که از انجام حملات بیشتر برای مدتی جلوگیری می‌کند و زمانی برای بازبینی چینش فعلی یا بهبود ساختمان‌های دفاعی فراهم می‌کند.

clashclans-attack-533x400

فاز عمل

هرچقدر فاز ساخت‌وساز به دخالت مستقیم و درگیر شدن نیاز ندارد، برای لذت بردن از فاز عمل باید چنددقیقه‌ای را به هیچ کار دیگری نپردازید و فقط بر آن تمرکز کنید. شما دو گزینه در این حالت دارید، حالت تک‌نفره یا آنلاین. اگر حمله‌ی تک‌نفره را انتخاب کنید باید به رقابت با یکی از پایگاه‌های گابلین‌ها که در بازی وجود دارد بپردازید، خود را به چالش بکشید و نحوه‌ی حمله‌ی درست را بیاموزید. هرچه جلوتر بروید، تخریب این پایگاه‌ها دشوارتر خواهد شد و به فکر بیشتر برای کسب تمام اکسیر و طلایی که در آن پایگاه به عنوان جایزه وجود دارد نیاز خواهد داشت. در حالت آنلاین باید روستایی که بازیکن دیگر چیده را تخریب کنید و بعد از شروع حمله، سه دقیقه برای به بار آوردن خرابی تا جایی که می‌توانید فرصت دارید.

حمله به روستای دیگران فقط نیازمند قرار دادن سربازها در مکان مناسب است و بعد می‌توانید تماشا کنید که چگونه بیشترین تخریب را انجام می‌دهند. بعد از قرار دادن نیرو، دیگر هیچ‌گونه کنترلی بر آن ندارید. بیشتر این شخصیت‌ها به نزدیک‌ترین چیزی که در اطرافشان باشد حمله می‌کنند، مگر اینکه یک ساختمان دفاعی به آن‌ها حمله کند. برخی از نیروها دارای ویژگی‌های خاصی هستند مثل منفجر کردن دیوارها یا حمله کردن از فاصله دورتر به جای نزدیک شدن و درگیری فیزیکی. هدف اصلی شما تخریب ۱۰۰ درصدی است که در این حالت بیشترین جام و مقداری طلا و اکسیر بیشتر به دست می‌آورید. اگر موفق به ایجاد نابودی کامل نشوید، تنها قسمتی از این غنائم را به خانه می‌برید.

clashclans-3-573x400

معاملات کوچک با بازی برای برد یکی نیست

کلش آف کلنز یک منبع ارزشمند سومی روی صفحه زیر طلا و اکسیر دارد. این سنگ‌های سبزرنگ یا جم را می‌توان برای سرعت دادن به ساخت‌وساز ساختمان‌ها، ساخت نیروها و طلسم‌ها و افزایش سرعت تولید طلا و اکسیر استفاده کرد. حتی اگر اکسیر و طلایتان تمام شود می‌توانید از یاقوت‌های سبزتان استفاده کنید، اما نمی‌توانید از اکسیر و طلا برای خریدن آن‌ها استفاده کنید. بازی را با دویست جم شروع می‌کنید و می‌توانید تعداد بیشتری را با رسیدن به اهدافی که در بازی وجود دارد به دست بیاورید. اگر به بازی معتاد شوید، طولی نمی‌کشد که جم‌های به‌دست‌آمده تمام شود و اگر جم‌هایتان تمام شد، می‌توانید مقدار بیشتری را با پول واقعی خریداری کنید. کلش آف کلنز هم این‌گونه هزینه‌ی تبلیغ‌هایی را که انجام می‌دهد، به دست می‌آورد.

اما در هیچ قسمتی از این بازی الزامی برای پرداخت پول وجود ندارد. درواقع اولین چیزی که بعد از باز کردن این بازی برای اولین بار می‌بینید، دستورالعمل‌هایی برای غیرفعال کردن پرداخت‌های درون برنامه‌ای برای هر چیزی است. این بازی به طرز عجیبی درباره‌ی چیزهایی که می‌توانید برای آن‌ها پول خرج کنید روشن و مشخص عمل می‌کند و برای اینکه هرچه بیشتر برای کودکان مناسب باشد، به کاربران اجازه داده که تصمیم‌های این‌چنین را از ابتدا بگیرند. این تصمیمی است که هرکسی می‌تواند برای خود بگیرد. تنها چیزی که با انتخاب خرج نکردن پول برای این بازی از دست می‌دهید توانایی سرعت بخشیدن است، مخصوصاً اگر زیاد فرد صبوری نباشید.

شاید این نگرانی‌هایی را به وجود بیاورد، مخصوصاً با بازی‌های زیاد دیگری که برای برد انجام می‌گیرند (و تعداد بالای بچه‌هایی که به دستگاه‌های خانواده‌شان دسترسی دارند.) حقیقت این است که شما هنوز باید با کسانی که به اندازه‌ی شما جام دارند مبارزه کنید. کسی که هزینه‌‌ی زیادی صرف خریدن این یاقوت‌های سبز بکند سریع‌تر به مرحله‌ای با سختی بیشتر خواهد رسید، چراکه زمان برای آن‌ها سریع‌تر می‌گذرد. تا وقتی که کسی در مرحله‌ی یکسان با شما باشد به تمام چیزهایی که شما در اختیار دارید، دسترسی خواهد داشت و با انتخاب استراتژی صحیح مانند هر بازیکن دیگری شکست داده خواهد شد.

clashofclans-sync-600x375

بهترین راه برای بازی کردن چیست؟

هر دستگاهی که دارای صفحه و دسترسی به گوگل پلی استور باشد می‌تواند کلش آف کلنز را اجرا کند، درک اینکه چرا این بازی در تبلت‌ها لذت‌بخش‌تر است دشوار نیست. صفحه‌ی بزرگ‌تر باعث چینش و فکر کردن بهتر خواهد شد، همین‌طور تصمیم‌گیری در مورد زمان حمله به دشمنان را دقیق‌تر خواهد کرد. درست است که حمل یک تبلت به اطراف، برای اینکه هر چند ساعت یک‌بار به روستای خودتان سر بزنید دشوار است (بله بعد از بازی کردن می‌خواهید این کار را انجام دهید). خوشبختانه می‌توانید از چند دستگاه برای باز کردن و همگام‌سازی روستایتان استفاده کنید. تنها چیزی که به آن احتیاج دارید یک حساب گوگل پلی است و بعد می‌توانید از هر دستگاهی برای سر زدن به بازی استفاده کنید.

کلش آف کلنز لذت‌بخش است و نه لذت بیهوده‌ و سطح پایینی که بیشتر بازی‌های موبایل ارائه می‌دهند. با دقت طراحی‌شده تا شما بخواهید هرچند دقیقه یک‌بار بازی کنید و به قدری دوستانه است که خانواده‌ها به همراه فرزندانشان می‌توانند از این بازی لذت ببرند. در اینجا به توضیح مختصری از این بازی پرداختیم زیرا بعد از وارد شدن به این بازی و پیوستن به قبیله‌ها و شرکت در جنگ بین قبایل مبحث‌های بسیار بیشتری به وجود می‌آید. اگر تابه‌حال راجع به امتحان کردن این بازی فکر کرده‌اید، بهتر است همین الآن اقدام کنید.

منبع :‌ سافت گذر به نقل ازفارنت