post

بازی آنلاین چیست ؟ و چگونه ساخته می شود ؟

بازی آنلاین چیست ؟

لینک سرویس کاهش پینگ


بازی برخط در اصطلاح به معنی بازی های  تحت شبکه ایست که از شکل شبکه های کامپیوتری بیرون رفته و وارد بعد جدیدی به نام بعد اینترنتی یا world wide web شده¬اند در گذشته برای ارتباط بین دو کامپیوتر یا چند کامپیوتر برای انجام بازی انلاین از کابل های سخت افزاری سیمی جهت ایجاد ارتباط بین دو کامپیوتر استفاده می¬شد ( شایان ذکر است هر بازی که از حالت تک بازیکنی و BOT خارج شد و به حالت چند بازیکنی تبدیل شد بازی انلاین محسوب می¬شود) که در نوع خود یک پیشرفت بسیار بزرگ در صنعت بازی محسوب می شد چون بازی از محیط BOT یا همان ROBOT خارج شده و طرف مقابل در بازی به جای یک شخص مجازی یک شخص حقیقی قرار می¬گرفت بعد ها با گسترش شبکه جهانی (از حالت سیمی سخت افزاری به حالت بیسیم و مودم ) تبدیل شد بازی های انلاین نیز در این زمینه تغییراتی از قبیل نحوه اجرا شدن روی شبکه جهانی گرفته تا نوع تکنولوژی ساخت بازی ها و نحوه¬ی جذب بازیکن ها و موارد بسیار زیاد دیگر که در ادامه توضیح داده خواهد شد چون این نوع بازی ها که در ابتدا در ساختار شبکه ای سیمی بوده اند حال دیگر سرکارشان با یک مخاطب یا چند مخاطب نیست بلکه با هزاران یا میلیون ها مخاطب می باشد و باید کیفیت خدماتشان با گذشته متفاوت باشد چون در اینجا بحث نوع بازی نیست بلکه کیفیت بازی میباشد.

بیشتر

post

معرفی نرم افزار GameRanger + آموزش استفاده + کاهش پینگ

امروز به معرفی نرم افزار GameRanger (گیم رنجر )  نرم افزار معروف و قدرتمندی است که به کمک آن میتوان بصورت آنلاین و همزمان با دوستان یا افراد دیگر در سراسر نقاط جهان بازی کرد . با استفاده از گیم رنجر میتوان بیش از ۶۵۰ بازی را به صورت آنلاین بازی کرد. بیشتر گیمر های آنلاین ایرانی با این نرم افزار آشنا این نرم افزار قادر است بازی هایی که قابلیت آنلاین بازی کردن را دارند را بدون سریال اورجینال بصورت  انلاین بازی کرد که با یک سری پتچ می توان این کار را نیز کرد با این نرم افزار شما قادر هستید تا حدود ۱۵۰۰ بازی را آنلاین بازی کنید و بدون هیچ مشکلی البته اگر پینگ شما پایین باشه… 

معرفی بیشتر نرم افزار GameRanger

نرم افزار ها و شرکت های مختلفی برای بازی های آنلاین به وجود آمده اند.در اینجا ما با نرم افزار GameRanger به ادامه بحث می پردازیم.
با استفاده از این نرم افزار با کانکت شدن این نرم افزار  به شبکه اینترنت ما می توانیم  بازیکنان  مختلفی را در room ها مشاهده کنیم که به بازی آنلاین می پردازند.اکنون اگر بخواهیم جنگ های صلیبی ۱ را آنلاین بازی کنیم چند شرط لازم است .اولا پتچ مورد نظر را نصب کرده باشیم.دوما کرک مورد نظر را کپی کرده باشیم.

نصب نرم افزار: برای نصب این نرم افزار اگر شما نسخه آنلاین فایل نصبی را دانلود کرده باشید در هنگام نصب نرم افزار  قدری دانلود انجام میدهد که پیشنهاد میکنم هر گونه شیلتر شکنی را غیرفعال کنید تا نرم افزار این کار را کامل انجام دهد ولی اگر مشکلی پیش آمد سیستم را ریستارت کنید و دوباره شورع به نصب کنید.

لینک ویکی پدیا نرم افزار 

بیشتر مشکلات بازی های آنلاین در ایران مشکل بالا بودن پینگ و lag دادن در هنگام بازی کردنه . جهت رفع این مشکل ما خرید سرویس کاهش پینگ را پیشنهاد می کنیم.

برای پینگ بهتر در بازی های آنلاین و جلوگیری از کندشدن می توانید از سرویس کاهش پینگ ما استفاده کنید http://digiping.ir

بدون محدودیت زمانی – دو کاربره      

 

آموزش نصب و راه اندازی نرم افزار game ranger

نرم افزار GameRanger

post

کاهش پینگ لیست آموزش ها

 

– در این صفحه لیستی از آموزش های کاهش پینگ را مشاهده خواهید کرد.

– برای مطالعه هر کدام از این آموزش های روی آن کلیک کنید

پینگ آموزش کاهش پینگ

— آموزش های PPTP :

– آموزش اتصال سرویس کاهش پینگ ویندوز

– آموزش اتصال سرویس کاهش پینگ اندروید ۴ و ۳ و لالی پاپ

 

بیشتر